9 Ağustos 2012 Perşembe

Jean Şortum Olmadan Asla..:)Sıcaklarla birlikte şık olmanın yanında işin rahatlık boyutu da epey bir ağır basıyor. Tam da bu tanımın karşılığına cuk oturan şeylerden birisi de bence "jean şort"lar. Benim gibi uçuş uçuş olanından bele oturanına diz altından minisine bir elbisekolik bile bu zamansız güzellere hayır diyemiyor.Yazın hele de tatilde, insan o aktiviteden bu aktiviteye koşarken zamanını en iyi şekilde kullanarak tatilden full verim almak ister. İşte bu zamanların en kurtarıcı parçası da jean şortlardır. Neden mi? Gündüz çek jean şortunu altına, üstüne de bir atlet koş plaja. Akşama da bir partiye mi katılman gerekiyor o zaman al yanına sadece şık bir bluz, ayaklara ister topuklu, ister sandalet, koş doğru dansetmeye, dans pisti senin:)

                                                                                       
Ben en çok yırtılmış efekti verilmiş jean şortların vücuda oturan bir gömlekle birlikteliğini beğeniyorum, gömleğin kolları dirseğe kadar kıvrılmışsa ooh şalallaa...


GiGi'nin seçimlerinden bir kuple:Ref. Fotoğraflardan birkaçı www.modamagenta.com ve www.artistfashion.blogspot.com adreslerinden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder