31 Ağustos 2012 Cuma

Like a Lady
Tam da bu resimde gördüğünüz yüksek belli hafif kabarık etekler benim vazgeçilmezlerimdendir, hatta bir de bunların elbise versiyonu vardır ki onlara da asla hayır diyemem.
 
 
Birçok sezon olduğu gibi ince belli kabarık etekli lady-like görünüm önümüzdeki sezonun da gözdelerindenmiş, nasıl sevindim anlatamam. Aslında bu sevinç durumumun moda olana ilgiyle hiçbir alakası yok, hatta çoğu zaman etrafta aynı tip görüntüler beni sıktığından mümkünse moda olan bir şeyi farklı şekillerde yorumlamayı severim. Ama işin beni sevindiren kısmı ise sezonun gözdelerinden olması demek bu parçaların birçok farklı çeşidini mağazalarda bulabileceğimiz anlamına geliyor, yani seçim özgürlüğü, oh lalallaa..
 
Bu yüksek belli kabarık etekleri en çok romantik bluzlerle birlikte kullanmayı seviyorum.
 
 
Aslında deriye mesafeli durmayı tercih eden ben, geçenlerde Koton indiriminde kırmızı, kabarık mini, deri eteği görünce kışın ben bunu güzel kombinlere misafir ederim deyip, sepete eklemekten kendimi alıkoyamadım. Böylelikle kabarık etek uğruna GiGi, deriyle ilk tanışıklığını da yaşamış oldu. Kendisi, kışın uzun çizmelerle güzel birliktelikler hayaliyle şuan askıda sırasını bekliyor.
 
Umarım bizi de güzel bir haftasonu bekliyordur...
 
Ref. Resimlerin bir kısmı stylingdutcman.blogspot.com, blasfemmes, fabsugar, thechrisellefactor.com adreslerinden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder