29 Ağustos 2012 Çarşamba

Yeni Sezonun Trendlerinden - TÜVİT


 
Bir yaz insanı olarak yazın bitmek üzere olduğunu ve sonbaharın kapıyı araladığını kabul etmek istemesem de İstanbul'da bugünlerde havalar bunu fazlasıyla hissettiriyor. Bloğumda yazmak istediğim birkaç konuyu da sürekli daha havalar sıcak, serinlesin, şöyle eylülde falan anca yazarım diyordum veeee sanırım bunun da vakti geldi. Evet bayanlar konumuz; tüvit. Chanel'in bir klasiği haline gelmiş olan ve geçen yıl da birçok mağazada gördüğümüz tüvitler bu sene de bizi bırakmıyorlarmış. Tüvidin koyu kahverengi, gri tonlardaki renkleri bana çok hitap etmiyor, sanırım tasarımcılar beni duymuş:) ve bu yıl tüvitler renkten renge bürünüyormuş.
Buarada tüvitler geçen yıl da rafları süslediğinden hazır indirimler devam ederken belki birkaç güzel parça yakalayabilirsiniz, demedi demeyin:)
 
Tasarımcıların 2012 sonbahar-kış koleksiyonlarına bakıldığında aslında tüvidi her şekilde yorumlamışlar. Klasik ceketlerden romantik veya daha modern kesimli elbiselere, siyah-gri tonlarından pastel renklere çok geniş bir yelpaze var. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki günlerde hepimizin zevkine göz kırpacak farklı bir tüvit mağaza raflarında yerini alacak.
 
Peki ya sizin tüvidiniz hangisi?
 
Klasikten vazgeçmem diyenlere..
 
 
Tıpkı makaronlar gibi pastel renkler benim favorim diyenlere..
 
 
Romantik parçaları sevenlere, tüvidin dantelle dansı..
 

 Renkli, dinamik, modern kesimleri beğenenlere..
 

 
Tüvitte de vintage görünümü tercih ederim diyenlere 60'lar tadında..
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder