9 Aralık 2012 Pazar

Elle Style Awards 2012'nin ArdındanGeçtiğimiz cuma gecesi Elle dergisi, stilleri ile fark yaratanları üçüncü kez ödüllendirdi. Kazananlara zaten Elle dergisinin sayfasından ulaşabileceğiniz için burada tek tek yer vermek yerine benim gözümden o gece kimler stilleri ile göz doldurmuş paylaşmak istiyorum.

Buarada bir konuya da değinmeden geçemeyeceğim. Elle Style Awards'ta birçok kategoride halk oyu ile kazananlar belirlendiğinden malesef bazen stil değil de popülerlik kazanabiliyor. Kendisini, yaptığı işleri beğenmeme rağmen stil ikonu ödülü bence Burcu Esmersoy yerine kendine has giyim tarzı ve giysilerle yaptığı güzel birlikteliklerle kesinlikle Ezgi Kıramer'ın hakkıydı. Ne diyelim o bizim gönlümüzün birincisi:)


Yılların eskitemediği, güzelliği ve tarzıyla kendisini çok beğendiğim Nebahat Çehre ile başlamak istiyorum. O gece Elif Cığızoğlu tasarımı elbisesiyle her zamanki gibi yine özgün, yine çok tarz. Zaten stil denilen şey kesinlikle giysilerde bitmiyor, kişinin haliyle, tavrıyla, yaşama bakışıyla, duruşuyla bütünleşiyor. Saçlarının bu halini ayrı bir sevdiğimi de söylemeden geçemeyeceğim.


Daha çok vintage elbiselerle görmeye alışık olduğumuz ve yine stilini çok beğendiğim Tuba Ünsal o gece siyah elbisesinin üzerine aldığı kırmızı pelerini ve rengarenk çantasıyla beğendiğim isimlerin üst sıralarındaydı. Sanırım söylememe gerek yok, elbise Tuba Ünsal Loves Koton koleksiyonundan.


Özlem Kaya tasarımı elbisesiyle Başak Dizer Fransez çok hoş görünüyordu. Siyahla en çok yakışan renklerden birinin parlement mavi olduğunu tekrar hatırlatmış bize.


Bir diğer stil sahibi isim (ödülü kazanacak kadar olduğuna inanmasam da) Zeynep Tosun imzalı takım elbisesiyle Burcu Esmersoy.


Elie Saab tasarımı uzun siyah tuvaleti içinde Işın Görmüş çok zarifti. Yalnız bu elbiseye bu makyaj biraz sönük kalmış gibi geldi bana.


Bir diğer zarif isimse göz yormayan pırıltılara sahip beyaz Emilio Pucci tuvaletiyle Feryal Gülman. Saç modeliyle de elbiseyi çok güzel tamamladığını düşünüyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder