15 Ocak 2013 Salı

Başrolde Kazak ve Sweatshirt
Bu yıl hiç şüphesiz kazakların ve sweatshirtlerin yılı oldu. Önceden onları daha çok jeanlerin üzerine giyiyorken bu sezon kalem veya kloş, düz veya desenli, deri, şifon veya pamuklu her türlü eteğin üzerine misafir ediyoruz, hatta yetmiyor elbiselerin üzerine bile davet ediyoruz. Bu yıl yine top trendlerden olan back to school trendiyle paralelliğini düşününce de ortaya seyirlik görünümler çıkıyor.

2012-2013 sezonunda kazak ve sweatshirtlerin her çeşidini görmeye alıştık ama sanırım en çok hayvan figürlüler veya neonlar kalpleri çaldı.

Kışın daha çok bu trendi kazakların sıcaklığında yaşamaya devam ediyorken havaların ısınmasıyla bahar aylarında taht sadece sweatshirtlere kalacak.

Bu trende nasıl ayak uydurmalı, nelerle kombinlemeli sorularımıza cevap bulmak ve kendi stilimize göre yorumlamak için hadi birlikte ilham verici örneklere bakalım.

I can easily say that it's the year of sweaters and sweatshirts. We used to wear them with jeans in the past, but this season we use them with all kinds of skirt as pencil skirt or skater skirt, patterned or plain, leather, chiffon or cotton... And ofcourse this is not enough for us, so we also invite them to accompany with our dresses. I think sweaters and sweatshirts with animal figures or neon ones are the most wanted. During the winter we will go on warming with trendy sweaters and when spring comes, sweatshirts will be the only owners of throne. Let's look together to inspiring looks to customize this trend for us. 


2 yorum:

kampet dedi ki...

kombinasyonlar uyum içinde hepsi birbirinde güzel ancak sondan 2. mükemmel

GiGi dedi ki...

Sondan ikincideki renklere bayıldım ben de.. Normalde klasik bir parça olan peplum etek kazakla daha spor bir hale getirilmiş, çok da güzel olmuş bence:)

Yorum Gönder