22 Şubat 2013 Cuma

New York ve Londra Moda Haftalarından Sokak ModasıGeçtiğimiz haftalarda gerçekleşen New York ve Londra moda haftalarının ardından benim podyumlardan daha çok sevdiğim ki zaten podyumları aratmayan sokaklarda neler olmuş birlikte bakalım istedim. 

Gözüme ilk çarpan yıl boyunca çokça gördüğümüz preppy yani kolejli stilinin pek bir benimsenmiş olduğuydu. Açıkcası, bu tarzı ben de çok seviyorum ve bolca kullanıyorum. Daha önce instagram üzerinde de paylaşmış olduğum bu fotoğrafta benim bu stili nasıl yorumladığımı görebilirsiniz.


Tekrar konumuza dönecek olursak, özellikle Londra moda haftası boyunca katılımcıların bolca tercih ettiği tartan desenler bence kışa çok yakışmış. İki moda haftası boyunca sokaklardan en beğendiğim görünümler neler olmuş buyurun burada...New York & London Fashion Week Street Style

After NYFW and LFW let's look together what has happened on streets. Ok, I must admit that I am more passionate for street looks than podiums.

During the both fashion weeks I saw that lots of  fashionistas have used preppy style. I like and use this style many times, too. In the first photo you can see how I get with it. 

I think the tartan that was prefered mostly in LFW, goes so well with winter. Above you can see the looks that I liked from NYFW & LFW.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder